ME90A1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A1803F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME90A1803F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Fitxak: 1.ME90A1803F01.pdf2.ME90A1803F01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
ME90A1803F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME90A1803F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1858 pcs Datuen fitxa 1.ME90A1803F01.pdf2.ME90A1803F01.pdf
Tentsioa - Irteera 18V Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC
Tamaina / dimentsioa 5.90" L x 2.58" W x 1.34" H (150.5mm x 65.5mm x 34.0mm) Series ME90 (90W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 90W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Beste izenak 271-2980
ME90A1803F01-ND
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 18V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Kablearen luzera 45.3" (1.15m)