ME20A0703B01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME20A0703B01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Fitxak: 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
  • Mezua
ME20A0703B01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME20A0703B01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7057 pcs Datuen fitxa 1.ME20A0703B01.pdf2.ME20A0703B01.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 7.5V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Series ME20 (20W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 15W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 7.5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE