ME20A0702F01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME20A0702F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W
Fitxak: ME20A0702F01.pdf
  • Mezua
ME20A0702F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME20A0702F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5828 pcs Datuen fitxa ME20A0702F01.pdf
Tentsioa - Irteera 7.5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Series ME20 (20W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 15W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 7.5V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE