GPFM115-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-48G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPFM115-48G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 80W
Fitxak: GPFM115-48G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 609 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
45 pcs
  • Mezua
GPFM115-48Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPFM115-48G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 609 pcs Datuen fitxa GPFM115-48G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Series GPFM115
Energia (Watts) 80W (115W Forced Air) Beste izenak 271-2661
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.7A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.7A