GPFM115-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-28G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPFM115-28G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 80W
Fitxak: GPFM115-28G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 601 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
GPFM115-28Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPFM115-28G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 601 pcs Datuen fitxa GPFM115-28G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 28V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Series GPFM115
Energia (Watts) 80W (115W Forced Air) Beste izenak 271-2660
GPFM11528G
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.9A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.9A