GLC75-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-24G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC75-24G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: GLC75-24G.pdf
  • Mezua
GLC75-24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC75-24G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4677 pcs Datuen fitxa GLC75-24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Series GLC75
Energia (Watts) 75W Beste izenak 271-2323
GLC7524G
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.1A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.1A Homologazioak CE
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLC75-5
GLC75-5
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5.1V 75W