GLC75-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC75-15G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC75-15G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: GLC75-15G.pdf
  • Mezua
GLC75-15Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC75-15G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6253 pcs Datuen fitxa GLC75-15G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.75" L x 3.40" W x 1.56" H (146.0mm x 86.4mm x 39.7mm) Series GLC75
Energia (Watts) 75W Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5A
Homologazioak CE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLC75-28
GLC75-28
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 28V 75W
Stockean: 2862 pcs
Deskarga: GLC75-28.pdf
RFQ
GLC65H
GLC65H
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 65W