BVL240600003N
Ault / SL PowerAult / SL Power
BVL240600003N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BVL240600003N
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 600MA
Fitxak: BVL240600003N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
BVL240600003Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BVL240600003N fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 600MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2282 pcs Datuen fitxa BVL240600003N.pdf
pisu 226.8g Tentsioa - nominala 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 250 VAC Mota Desktop
Amaiera estiloa 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female Tamaina / dimentsioa 4.21" L x 2.60" W x 1.46" H (107.00mm x 66.00mm x 37.00mm)
Series BVL Energia - Max 17.64W
Beste izenak 271-2388
BVL24060003N
Tenperatura operatiboa 5°C ~ 40°C
Gelaxken kopurua 1 Muntaketa mota Desktop
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Desktop Battery Charger 24V 600mA 24V Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 600mA Bateria Kimika Lead Acid
Bateria tamaina zelularra 24V Homologazioak CE, cUL, TUV
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BVL121200003N
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 1.2A
Stockean: 3936 pcs
Deskarga: BVL121200003N.pdf
RFQ
deskribapena: BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA