BVL240300003N
Ault / SL PowerAult / SL Power
BVL240300003N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BVL240300003N
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA
Fitxak: BVL240300003N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
BVL240300003Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BVL240300003N fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2172 pcs Datuen fitxa BVL240300003N.pdf
pisu 226.8g Tentsioa - nominala 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 250 VAC Mota Desktop
Amaiera estiloa 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female Tamaina / dimentsioa 4.21" L x 2.60" W x 1.46" H (107.00mm x 66.00mm x 37.00mm)
Series BVL Energia - Max 8.82W
Beste izenak 271-2387
BVL24030003N
Tenperatura operatiboa 5°C ~ 40°C
Gelaxken kopurua 1 Muntaketa mota Desktop
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Desktop Battery Charger 24V 300mA 24V Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 300mA Bateria Kimika Lead Acid
Bateria tamaina zelularra 24V Homologazioak CE, cUL, TUV