PX0675/63
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0675/63 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PX0675/63
Fabrikatzaileak / Marka: Arcolectric (Bulgin)
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Fitxak: PX0675/63.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PX0675/63ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PX0675/63 fabrikatzailea Arcolectric (Bulgin)
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42737 pcs Datuen fitxa PX0675/63.pdf
Tentsioa - UL 250VAC Tentsioa - IEC 250VAC
Bukaera Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Aldatu funtzioak -
Series PX Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 32.26mm x 24.77mm Packaging Bulk
Beste izenak 708-1350
PX067563
Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Fuse Holder, Drawer -
Fuse No Iragazki mota Unfiltered - Commercial
Oraina - UL 15A Oraina - IEC 10A
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa IEC 320-2-2/F (C14 Variant)
Homologazioak CSA, ENEC, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PX0649
PX0649
fabrikatzaileak: Arcolectric (Bulgin)
deskribapena: CONN CIRC MALE 3POS