PX0675/28
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0675/28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PX0675/28
Fabrikatzaileak / Marka: Arcolectric (Bulgin)
Produktuaren Deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Fitxak: PX0675/28.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
PX0675/28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PX0675/28 fabrikatzailea Arcolectric (Bulgin)
deskribapena PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37076 pcs Datuen fitxa PX0675/28.pdf
Tentsioa - UL 250VAC Tentsioa - IEC 250VAC
Bukaera Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Aldatu funtzioak -
Series PX Panel lodiera -
Panela ebakitzeko neurriak Rectangular - 32.26mm x 24.77mm Packaging Bulk
Beste izenak 708-1923
PX0675/28-ND
Posizio kopurua 3
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Fuse Holder, Drawer -
Fuse No Iragazki mota Unfiltered - Commercial
Oraina - UL 15A Oraina - IEC 10A
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa IEC 320-2-2/F (C14 Variant)
Homologazioak CSA, ENEC, UL, VDE
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PX0686/SE
PX0686/SE
fabrikatzaileak: Arcolectric (Bulgin)
deskribapena: PWR ENT PLUG IEC320-2-2E R/A SCR
Stockean: 17251 pcs
Deskarga: PX0686/SE.pdf
RFQ
PX0685
PX0685
Stockean: 11786 pcs
Deskarga: PX0685.pdf
RFQ
deskribapena: CONN CIRC MALE 3POS
Deskarga: PX0649.pdf
deskribapena: PWR ENT PLUG IEC320-C19 STR SCRW
deskribapena: CONN CIRC PNL MNT MALE 6POS
deskribapena: CONN CIRC FEMALE 6POS
deskribapena: CONN CIRC FEMALE 3POS