APS25AFB008G-4BTWT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25AFB008G-4BTWT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI
Fitxak: APS25AFB008G-4BTWT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 528 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
  • Mezua
APS25AFB008G-4BTWTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25AFB008G-4BTWT fabrikatzailea Apacer
deskribapena 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 528 pcs Datuen fitxa APS25AFB008G-4BTWT.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 105MB/s Abiadura - Irakurri 135MB/s
Tamaina / dimentsioa 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm Series SS210-25
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 8GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 285mA