APS25AF7240G-4FTWT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25AF7240G-4FTWT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 2
Fitxak: APS25AF7240G-4FTWT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 39 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
APS25AF7240G-4FTWTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25AF7240G-4FTWT fabrikatzailea Apacer
deskribapena 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39 pcs Datuen fitxa APS25AF7240G-4FTWT.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 440MB/s Abiadura - Irakurri 310MB/s
Tamaina / dimentsioa 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Series SS210-25
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 240GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 240GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 500mA