APM2T80P201128GAN-HTM1
ApacerApacer
APM2T80P201128GAN-HTM1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T80P201128GAN-HTM1
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T80P201128GAN-HTM1.pdf
  • Mezua
APM2T80P201128GAN-HTM1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T80P201128GAN-HTM1 fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4186 pcs Datuen fitxa APM2T80P201128GAN-HTM1.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 160MB/s
Abiadura - Irakurri 410MB/s Tamaina / dimentsioa 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Series P201-M Beste izenak 1582-1299
86.A1FP4.4T4HC
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 128GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea M.2 Module
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Uneko - Geh 440mA (Typ)