APM2T80P201128GAN-8TMW
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T80P201128GAN-8TMW
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T80P201128GAN-8TMW.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 592 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
APM2T80P201128GAN-8TMWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T80P201128GAN-8TMW fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 592 pcs Datuen fitxa APM2T80P201128GAN-8TMW.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 180MB/s
Abiadura - Irakurri 515MB/s Tamaina / dimentsioa 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Series P201-M Beste izenak 86.A1FF4.BK48C
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 128GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea M.2 Module
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Uneko - Geh 535mA (Typ)