APM2T60P200256GAN-7TMW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T60P200256GAN-7TMW
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T60P200256GAN-7TMW.pdf
  • Mezua
APM2T60P200256GAN-7TMWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T60P200256GAN-7TMW fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5600 pcs Datuen fitxa APM2T60P200256GAN-7TMW.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 180MB/s
Abiadura - Irakurri 520MB/s Tamaina / dimentsioa 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Series P200-M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota FLASH - NAND (MLC)
Memoria Tamaina 256GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea M.2 Module Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Uneko - Geh 535mA (Typ)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
APM2T60P200128GAN-GTM1W
APM2T60P200128GAN-GTM1W
fabrikatzaileak: Apacer
deskribapena: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Stockean: 3155 pcs
Deskarga: APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
RFQ
APM2T60P200256GAN-HTM1W
APM2T60P200256GAN-HTM1W
fabrikatzaileak: Apacer
deskribapena: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Stockean: 4844 pcs
Deskarga: APM2T60P200256GAN-HTM1W.pdf
RFQ
APM2T60P200256GAN-7TM
APM2T60P200256GAN-7TM