APM2T60P200128GAN-GTM1W
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T60P200128GAN-GTM1W
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
  • Mezua
APM2T60P200128GAN-GTM1Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T60P200128GAN-GTM1W fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3155 pcs Datuen fitxa APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 165MB/s
Abiadura - Irakurri 450MB/s Tamaina / dimentsioa 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Series P200-M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota FLASH - NAND (MLC)
Memoria Tamaina 128GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea M.2 Module Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Uneko - Geh 455mA (Typ)