HAE102MBABLAKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HAE102MBABLAKR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Fitxak: HAE102MBABLAKR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
HAE102MBABLAKRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HAE102MBABLAKR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 824995 pcs Datuen fitxa HAE102MBABLAKR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) -
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm)
Series HAE RoHS egoera Tape & Box (TB)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HAE102MBABLAKR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL