HAE102SBACF0KR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HAE102SBACF0KR
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Fitxak: HAE102SBACF0KR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
HAE102SBACF0KRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HAE102SBACF0KR fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 953830 pcs Datuen fitxa HAE102SBACF0KR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 1000V (1kV)
tolerantzia 1000pF Lodiera (Max) -
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.197" (5.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm)
Series HAE RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia HAE102SBACF0KR Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) Ezaugarriak High Voltage
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 1000pF -20%, +50% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -20%, +50% deskribapena CAP CER 1000PF 1KV RADIAL