564RC0GAA302EL470J
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RC0GAA302EL470J
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 47PF 3KV NP0 RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RC0GAA302EL470Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RC0GAA302EL470J fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 47PF 3KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93212 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 564R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc kapazitantzia 47pF