564RC0GAA302EK620J
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 564RC0GAA302EK620J
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 62PF 3KV NP0 RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
564RC0GAA302EK620Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 564RC0GAA302EK620J fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 62PF 3KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117832 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 3000V (3kV)
tolerantzia 62pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series Cera-Mite 564R RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 564RC0GAA302EK620J Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Dissipation Factor
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 62pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% deskribapena CAP CER 62PF 3KV NP0 RADIAL