562RX7RQA501EC221K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 562RX7RQA501EC221K
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 500V X7R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
562RX7RQA501EC221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 562RX7RQA501EC221K fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 220PF 500V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 296713 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 562R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 220pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc kapazitantzia 220pF