562RX7RBB501AE102M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 562RX7RBB501AE102M
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
562RX7RBB501AE102Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 562RX7RBB501AE102M fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 1000PF 500V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 325111 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 562R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc kapazitantzia 1000pF