562RX5FJE102EE501K
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 562RX5FJE102EE501K
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 500PF 1KV X5F RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
562RX5FJE102EE501Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 562RX5FJE102EE501K fabrikatzailea Angstrohm / Vishay
deskribapena CAP CER 500PF 1KV X5F RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 260234 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5F
Tamaina / dimentsioa - Series Cera-Mite 562R
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc kapazitantzia 500pF