562RX5FBB501AE820J
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 562RX5FBB501AE820J
Fabrikatzaileak / Marka: Angstrohm / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 82PF 500V X5F RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
562RX5FBB501AE820Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 562RX5FBB501AE820J fabrikatzailea Vishay BC Components
deskribapena CAP CER 82PF 500V X5F RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 273986 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 500V
tolerantzia 82pF Lodiera (Max) X5F
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series Cera-Mite 562R RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 562RX5FBB501AE820J Lead Style -
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate Straight Zabaldutako deskribapena 82pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10% deskribapena CAP CER 82PF 500V X5F RADIAL