BLS8G2731LS-400PU
AmpleonAmpleon
Ampleon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLS8G2731LS-400PU
Fabrikatzaileak / Marka: Ampleon
Produktuaren Deskribapena RF FET LDMOS 65V 13DB SOT539B
Fitxak: BLS8G2731LS-400PU.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 104 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 104 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BLS8G2731LS-400PUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLS8G2731LS-400PU fabrikatzailea Ampleon
deskribapena RF FET LDMOS 65V 13DB SOT539B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104 pcs Datuen fitxa BLS8G2731LS-400PU.pdf
Tentsioa - Proba 32V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS (Dual), Common Source Hornitzaileen gailuen paketea SOT539B
Series - Energia - Irteera 400W
Packaging Tube Pakete / kasua SOT539B
Beste izenak 1603-1024
Zarataren irudia -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Irabazia 13dB
Frequency 3.1GHz Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 32V 200mA 3.1GHz 13dB 400W SOT539B
Uneko balorazioa - Uneko - Test 200mA