BLS7G2730LS-200PU
AmpleonAmpleon
Ampleon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BLS7G2730LS-200PU
Fabrikatzaileak / Marka: Ampleon
Produktuaren Deskribapena RF FET LDMOS 65V 12DB SOT539B
Fitxak: BLS7G2730LS-200PU.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 178 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
BLS7G2730LS-200PUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BLS7G2730LS-200PU fabrikatzailea Ampleon
deskribapena RF FET LDMOS 65V 12DB SOT539B Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178 pcs Datuen fitxa BLS7G2730LS-200PU.pdf
Tentsioa - Proba 32V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS (Dual), Common Source Hornitzaileen gailuen paketea SOT539B
Series - Energia - Irteera 200W
Packaging Bulk Pakete / kasua SOT539B
Beste izenak 934067614112 Zarataren irudia -
Irabazia 12dB Frequency 2.7GHz ~ 3GHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 32V 100mA 2.7GHz ~ 3GHz 12dB 200W SOT539B Uneko balorazioa -
Uneko - Test 100mA