MB4FSR-B17
Amphenol Tuchel ElectronicsAmphenol Tuchel Electronics
MB4FSR-B17 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MB4FSR-B17
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Tuchel Electronics
Produktuaren Deskribapena BOOT STRAIN RELIEF 17MM DIAM
Fitxak: 1.MB4FSR-B17.pdf2.MB4FSR-B17.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MB4FSR-B17ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MB4FSR-B17 fabrikatzailea Amphenol Tuchel Electronics
deskribapena BOOT STRAIN RELIEF 17MM DIAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17008 pcs Datuen fitxa 1.MB4FSR-B17.pdf2.MB4FSR-B17.pdf
Shell tamaina - Txertatu - Series MotionGrade™ M23 Power Standard Series, Threaded
Beste izenak 889-1115 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Osagarri mota Boot
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MB4FSR-B14.5
MB4FSR-B14.5
fabrikatzaileak: Amphenol Tuchel Electronics
deskribapena: BOOT STRAIN RELIEF 14.5MM DIAM
Stockean: 21278 pcs
Deskarga: MB4FSR-B14.5.pdf
RFQ
MB4M-G
MB4M-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: BRIDGE DIODE GPP 0.8A 400V MBM
Stockean: 3786 pcs
Deskarga: MB4M-G.pdf
RFQ
MB4S
MB4S
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: IC RECT BRIDGE 0.5A 400V 4SOIC
Deskarga: MB4S.pdf
MB4FTR
MB4FTR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBF
Deskarga: MB4FTR.pdf
MB4S-E3/45
MB4S-E3/45
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: RECT BRIDGE .5A 400V TO-269AA
Deskarga: MB4S-E3/45.pdf
MB4M-BP
MB4M-BP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE BRIDGE GPP 0.5A MB-1