MB4FSR-B10.3
Amphenol Tuchel ElectronicsAmphenol Tuchel Electronics
MB4FSR-B10.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MB4FSR-B10.3
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Tuchel Electronics
Produktuaren Deskribapena BOOT STRAIN RELIEF 10.3MM DIAM
Fitxak: 1.MB4FSR-B10.3.pdf2.MB4FSR-B10.3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MB4FSR-B10.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MB4FSR-B10.3 fabrikatzailea Amphenol Tuchel Electronics
deskribapena BOOT STRAIN RELIEF 10.3MM DIAM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18711 pcs Datuen fitxa 1.MB4FSR-B10.3.pdf2.MB4FSR-B10.3.pdf
Shell tamaina - Txertatu - Series MotionGrade™ M23 Power Standard Series, Threaded
Beste izenak 889-1112
MB4FSRB103
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Kolore Black Osagarri mota Boot
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MB4FSR-B17
MB4FSR-B17
fabrikatzaileak: Amphenol Tuchel Electronics
deskribapena: BOOT STRAIN RELIEF 17MM DIAM
Stockean: 17008 pcs
Deskarga: MB4FSR-B17.pdf
RFQ
MB4FTR
MB4FTR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBF