ESBM25200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESBM25200
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLK 25POS 3.81MM R/A
Fitxak: ESBM25200.pdf
  • Mezua
ESBM25200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESBM25200 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLK 25POS 3.81MM R/A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13769 pcs Datuen fitxa ESBM25200.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 16-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Series ESBM Torloju haria -
Torlojua - Platerea Copper Alloy - Nickel Plated Maila bakoitzeko posizioak 25
Pitch 0.150" (3.81mm) Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Maila kopurua 1
Deskribapen zehatza 25 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole Oraingo 12A