ESBM25100
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESBM25100
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Pcd
Produktuaren Deskribapena CONN TERM BLK 25POS 3.5MM R/A BK
Fitxak: ESBM25100.pdf
  • Mezua
ESBM25100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESBM25100 fabrikatzailea Amphenol Pcd
deskribapena CONN TERM BLK 25POS 3.5MM R/A BK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13439 pcs Datuen fitxa ESBM25100.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 16-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Series ESBM Torloju haria -
Torlojua - Platerea Copper Alloy - Nickel Plated Maila bakoitzeko posizioak 25
Pitch 0.138" (3.50mm) Packaging Tray
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Maila kopurua 1
Deskribapen zehatza 25 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole Oraingo 12A