MS3474L22-41AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3474L22-41AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Fitxak: MS3474L22-41AX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 791 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Mezua
MS3474L22-41AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3474L22-41AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 791 pcs Datuen fitxa MS3474L22-41AX.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (14), 20 (27) Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak AMS3474L22-41AX
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3474L22-41AX Diametro handiak hornituak 22-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock