MS3474L22-41AW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3474L22-41AW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Fitxak: MS3474L22-41AW.pdf
  • Mezua
MS3474L22-41AWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3474L22-41AW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1036 pcs Datuen fitxa MS3474L22-41AW.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (14), 20 (27) Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak AMS3474L22-41AW
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3474L22-41AW Diametro handiak hornituak 22-41
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel
Harremanetarako Forma - Harremanetarako materiala W
Konektore mota Receptacle Housing Gorputzaren materiala Bulkhead - Front Side Nut
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3474L22-32SY
MS3474L22-32SY
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 689 pcs
Deskarga: MS3474L22-32SY.pdf
RFQ
MS3474L22-41A
MS3474L22-41A
deskribapena: CONN HSG RCPT 41POS JAMN NUT PIN