MS3472W20-39AX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3472W20-39AX
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS3472W20-39AX.pdf
  • Mezua
MS3472W20-39AXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3472W20-39AX fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1063 pcs Datuen fitxa MS3472W20-39AX.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-39
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Beste izenak AMS3472W20-39AX Orientazio X
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -