MS3472W20-24SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3472W20-24SW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT
Fitxak: MS3472W20-24SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 894 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS3472W20-24SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3472W20-24SW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 894 pcs Datuen fitxa MS3472W20-24SW.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS3472W20-24SW
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS3472W20-24SW Diametro handiak hornituak 20-24
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT Uneko balorazioa 7.5A