MS3450L36-52SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3450L36-52SW
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3450L36-52SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 390 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS3450L36-52SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3450L36-52SW fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 390 pcs Datuen fitxa MS3450L36-52SW.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-52 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3450L36-52SW
MS3450L36-52SW-ND
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 52 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 52 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A