MS3450L36-52P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS3450L36-52P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS3450L36-52P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 504 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS3450L36-52Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS3450L36-52P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 504 pcs Datuen fitxa MS3450L36-52P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 36-52 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Beste izenak AMS3450L36-52P
MS3450L36-52P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 52 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Fluid Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 52 (Power) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Automotive, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS3450L36-15PY
MS3450L36-15PY
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 35POS GOLD CRIMP
Stockean: 552 pcs
Deskarga: MS3450L36-15PY.pdf
RFQ
MS3450L36-52PW
MS3450L36-52PW
deskribapena: CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Stockean: 430 pcs
Deskarga: MS3450L36-52PW.pdf
RFQ
MS3450L36-52SW
MS3450L36-52SW
deskribapena: CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP
Stockean: 390 pcs
Deskarga: MS3450L36-52SW.pdf
MS3450L36-52PX
MS3450L36-52PX
Stockean: 520 pcs
Deskarga: MS3450L36-52PX.pdf
MS3450L36-52PZ
MS3450L36-52PZ
Stockean: 459 pcs
Deskarga: MS3450L36-52PZ.pdf
MS3450L36-52PY
MS3450L36-52PY