MS27508E22B55PA
MS27508E22B55PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 1024 pcs
Deskarga: MS27508E22B55PA.pdf
RFQ
MS27508E22B55S
MS27508E22B55S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 55C 55#20 RECP
Stockean: 648 pcs
Deskarga:
RFQ
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...