MS27508E22B55AB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E22B55AB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: MS27508E22B55AB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS27508E22B55ABren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E22B55AB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3863 pcs Datuen fitxa MS27508E22B55AB.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AAMS27508E22B55AB Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -