MS27508E18F11PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E18F11PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Fitxak: MS27508E18F11PLC.pdf
  • Mezua
MS27508E18F11PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E18F11PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1545 pcs Datuen fitxa MS27508E18F11PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27508E18F11PLC
MS27508E18F11PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27508E18F28B
MS27508E18F28B
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 28C 26#20 2#16 RECP
Stockean: 1209 pcs
Deskarga:
RFQ
MS27508E18F11S-LC
MS27508E18F11S-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Stockean: 5516 pcs
Deskarga: MS27508E18F11S-LC.pdf
RFQ
MS27508E18F11P
MS27508E18F11P
deskribapena: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP