MS27508E18B66SLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E18B66SLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT
Fitxak: MS27508E18B66SLC.pdf
  • Mezua
MS27508E18B66SLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E18B66SLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 66POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1392 pcs Datuen fitxa MS27508E18B66SLC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-66
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27508E18B66SLC
MS27508E18B66SLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 66
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 66 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -