MS27508E16F26SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E16F26SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS BOX MNT W/SCKT
Fitxak: MS27508E16F26SA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27508E16F26SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E16F26SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 26POS BOX MNT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1115 pcs Datuen fitxa MS27508E16F26SA.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27508E16F26SA
MS27508E16F26SA-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27508E16F26SA Diametro handiak hornituak 16-26
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS BOX MNT W/SCKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27508E16F35A
MS27508E16F35A
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Stockean: 1284 pcs
Deskarga: MS27508E16F35A.pdf
RFQ
MS27508E16F26S
MS27508E16F26S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP