MS27508E16F26P-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27508E16F26P-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Fitxak: MS27508E16F26P-LC.pdf
  • Mezua
MS27508E16F26P-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27508E16F26P-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5404 pcs Datuen fitxa MS27508E16F26P-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AAMS27508E16F26P-LC
MS27508E16F26PLC
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -