MS27484T20F16SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T20F16SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T20F16SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 912 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27484T20F16SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T20F16SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 912 pcs Datuen fitxa MS27484T20F16SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T20F16SA
MS27484T20F16SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T20F16PA
MS27484T20F16PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 1032 pcs
Deskarga: MS27484T20F16PA.pdf
RFQ
MS27484T20F2SA
MS27484T20F2SA
deskribapena: CONN PLUG FMALE 65POS GOLD CRIMP
Stockean: 509 pcs
Deskarga: MS27484T20F2SA.pdf
RFQ
MS27484T20F16SALC
MS27484T20F16SALC
deskribapena: CONN HSG PLUG 16POS STRGHT SCKT
Stockean: 925 pcs
Deskarga: MS27484T20F16SALC.pdf
MS27484T20F16S
MS27484T20F16S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP