MS27484T20F16PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T20F16PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T20F16PB.pdf
  • Mezua
MS27484T20F16PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T20F16PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1033 pcs Datuen fitxa MS27484T20F16PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T20F16PB
MS27484T20F16PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -