MS27484T18B66SLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18B66SLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 66POS INLINE
Fitxak: MS27484T18B66SLC.pdf
  • Mezua
MS27484T18B66SLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18B66SLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 66POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1102 pcs Datuen fitxa MS27484T18B66SLC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-66
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27484T18B66SLC
MS27484T18B66SLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 66
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 66 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.391" (35.33mm) Harremanetarako mota Crimp