MS27484T18B53SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18B53SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T18B53SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 639 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
  • Mezua
MS27484T18B53SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18B53SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 639 pcs Datuen fitxa MS27484T18B53SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-53 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T18B53SA
MS27484T18B53SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -