MS27484T18B28PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18B28PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T18B28PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 842 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 842 pcs
  • Mezua
MS27484T18B28PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18B28PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 842 pcs Datuen fitxa MS27484T18B28PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-28 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T18B28PA
MS27484T18B28PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 28 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -