MS27484T18B11SC-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18B11SC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: MS27484T18B11SC-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 989 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 989 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27484T18B11SC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18B11SC-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 989 pcs Datuen fitxa MS27484T18B11SC-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AAMS27484T18B11SC-LC
MS27484T18B11SCLC
Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.391" (35.33mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T18B11S
MS27484T18B11S
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT