MS27484T16F26PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T16F26PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 26C 26#20 PIN GRND PLUG
Fitxak: MS27484T16F26PB.pdf
  • Mezua
MS27484T16F26PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T16F26PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 26C 26#20 PIN GRND PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6606 pcs Datuen fitxa MS27484T16F26PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27484T16F26PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27484T16F26B
MS27484T16F26B
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Stockean: 1176 pcs
Deskarga: MS27484T16F26B.pdf
RFQ
MS27484T16F26P
MS27484T16F26P
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP